Ladíme pro světovou špičku…
+420 603 462 349

Výroba kabelových svazků do závodního auta

Výroba kabelových svazků do závodního auta

Výroba kabelových svazků do závodního auta

Motorová kabeláž je velmi důležitou součástí elektroinstalace vozidla, protože propojuje nejdůležitější "orgány". Naše kabeláže jsou navrhovány a vyráběny na míru dle potřeb zákazníka a užití jeho závodního speciálu. V případě zájmu provádíme i instalace do vozu. Všechny naše kabeláže prochází zátěžovým testem a poskytujeme na ně záruku.

Kromě výroby kabeláží nabízíme i prodej konektorů. Naše nabídka zahrnuje malé i vícekolíkové konektory používané ve vojenské branži, stejně tak široký sortiment konektorů používaných v motoristickém sportu. Díky přímé spolupráci s výrobci konektorů, můžeme nabídnout i velmi konkurenceschopné ceny.

 

   


 

„Měříme výkon až do výše 1500 koní a 1500 nM.“

Chci navýšit výkon

Ladili jsme pro světovou závodní špičku.

Tito jezdci rádi vyjádřili svůj názor:

Vladimír Vitver

Audi TT-DTM

Audi TT-DTM je našim komplexním projektem, kdy DTMko ovládá kompletní řídící systém od MoTeCu (motec m800,pdm30, c127), kdy hlídáme nejen výkon, ale taktéž ovládáme kompletní trakci vozu. Díky námi naladěné trakci a výkonostním mapám je Vláďa špičkou v závodech do vrchu.

Vladimír Vitver

Roman Kresta

Octavia WRC

U všech Romanových vozů jsme připravovali kompletní elektroinstalace a ladili závodní speciál. Roman je pětinásobný mistr České republiky.

Roman Kresta

LSC Motorsport dodává produkty a služby širokému spektru zákazníků. Vždy platilo, že náročné podmínky automobilových závodů nejlépe prověří kvalitu provedené práce. 20 let zkušeností v oblasti profesionálního motorsportu, inovace a kvalitní technické zázemí jsou tu pro Vás.