Ladíme pro světovou špičku…
+420 603 462 349

SWITCH PANEL 8, 15

SWITCH PANEL 8, 15

Motec klávesnice zvýší úroveň a zjednoduší zapojení systému Motec PDM.

Specifické vlastnosti patří:

Kompaktní a lehký robustní konstrukce pro použití v extrémních prostředích, utěsněné IP67 podsvícený, přizpůsobené grafické symboly k dispozici zpětná vazba prostřednictvím LED indikátorů nad každým tlačítkem v reálném čase zjednodušená elektroinstalace, vyžadují pouze 4 vodiče pro více tlačítek ochrana proti přepólování a zkratu

K dispozici jsou dvě velikosti:

8 tlačítek, 2 řady po 4 tlačítcích
15 Tlačítek, 3 řady po 5 tlačítcích


„Měříme výkon až do výše 1500 koní a 1500 nM.“

Chci navýšit výkon

Ladili jsme pro světovou závodní špičku.

Tito jezdci rádi vyjádřili svůj názor:

Vladimír Vitver

Audi TT-DTM

Audi TT-DTM je našim komplexním projektem, kdy DTMko ovládá kompletní řídící systém od MoTeCu (motec m800,pdm30, c127), kdy hlídáme nejen výkon, ale taktéž ovládáme kompletní trakci vozu. Díky námi naladěné trakci a výkonostním mapám je Vláďa špičkou v závodech do vrchu.

Vladimír Vitver

Roman Kresta

Octavia WRC

U všech Romanových vozů jsme připravovali kompletní elektroinstalace a ladili závodní speciál. Roman je pětinásobný mistr České republiky.

Roman Kresta

LSC Motorsport dodává produkty a služby širokému spektru zákazníků. Vždy platilo, že náročné podmínky automobilových závodů nejlépe prověří kvalitu provedené práce. 20 let zkušeností v oblasti profesionálního motorsportu, inovace a kvalitní technické zázemí jsou tu pro Vás.