Ladíme pro světovou špičku…
+420 603 462 349

Řídící jednotka EURO 12

EURO 12 je poslední generací řídícího systému EFI TECHNOLOGY. Je jedna z nejmenších a nejvýkonějších řídících jednotek speciálně vyvinutých pro 6,8,10 a 12-ti válcové motory. Je postavena na POWER PC procesoru.

Cena jednotky obsahuje plnohodnotný software. Všechny vlastnosti a strategie jsou přístupné uživatelům a nic se nepřiplácí.

Funkce:
EURO 12 umí ovládat atmosferické i turbo motory včetně přímého vstřikování. Zatížení motoru může být řízeno vahou vzduchu, tlakem v sacím potrubím nebo polohou klapky. Dále jednotka umí ovládat 2 elektronické klapky. Řídící jednotka má 12 výstupů pro logické zapalovací cívky a 12 výstupů pro vstřikovací trysky. Vše v plně sekvenčním módu.

ECU má 2 vstupy pro snímače polohy klikové hřídele, 4 pro snímače vaček, všechny mohou být jak indukční tak hall efekt.

ECU má celkem 60 analogových a digitálních vstupů. Software umožňuje uživateli konfigurovat vstupy pro mnoho různých snímačů.

Záznam dat:
Data mohou být zaznamenávána ve vnitřním 128 MB datalogeru. Zaznamenávána mohou být data z EURO 12 stejně tak jakodata z jiných systémů komunikujících přes CAN.

Komunikace:
ECU má 3 nezávislé CAN.

Speciální funkce:
kontrola trakce
řazení pod plným plynem
výstupy pro logickí i indukční zapalovací cívky
ovládání řazení pádly
4 kanálová kontrola klepání
vstupy pro 2 NTK lambda sondy
pilotem ovládaný LAUNCH KONTROL
automatické řízení lambda sondy
řízení proměnného časování vaček
6 nezávislých motorových map
ovládání 2 elektricky řízených klapek
řízení přímého vstřikování s BOSCH a HITACHI palivovými pumpami
osazeno 3 konektory vojenské specifikace


„Měříme výkon až do výše 1500 koní a 1500 nM.“

Chci navýšit výkon

Ladili jsme pro světovou závodní špičku.

Tito jezdci rádi vyjádřili svůj názor:

Vladimír Vitver

Audi TT-DTM

Audi TT-DTM je našim komplexním projektem, kdy DTMko ovládá kompletní řídící systém od MoTeCu (motec m800,pdm30, c127), kdy hlídáme nejen výkon, ale taktéž ovládáme kompletní trakci vozu. Díky námi naladěné trakci a výkonostním mapám je Vláďa špičkou v závodech do vrchu.

Vladimír Vitver

Roman Kresta

Octavia WRC

U všech Romanových vozů jsme připravovali kompletní elektroinstalace a ladili závodní speciál. Roman je pětinásobný mistr České republiky.

Roman Kresta

LSC Motorsport dodává produkty a služby širokému spektru zákazníků. Vždy platilo, že náročné podmínky automobilových závodů nejlépe prověří kvalitu provedené práce. 20 let zkušeností v oblasti profesionálního motorsportu, inovace a kvalitní technické zázemí jsou tu pro Vás.