Ladíme pro světovou špičku…
+420 603 462 349

SmartyCam GP HD

Pokud není možné nainstalovat SmartyCam HD na Váš závodní vůz, SmartyCam GP HD je řešení právě pro Vás. SmartyCam GP HD se dvěma částmi (objektiv a samotné tělo kamery) nabízí stejnou kvalitu videa jako normální SmartyCam HD, snadné propojení s ostatními přistroji AiM a neopakovatelné záběry z Vaší jízdy. Vhodné především pro motocykly.

Co vše mohu přidat do záběru?

pouze SmartyCam HD
informace z GPS:
mapu okruhu s ukazatelem aktuální pozice
časy, mezičasy
přetížení
libovolná loga

SmartyCam HD s jiným přístrojem AiM
informace z GPS:
mapu okruhu s ukazatelem aktuální pozice
časy, mezičasy
přetížení
libovolná loga
informace z řídící jednotky (téměř vše, co pustí Vaše řídící jednotka), například: otáčky motoru, zařazený rychlostní stupeň, otevření plynu v %, brzdy, různé teploty


„Měříme výkon až do výše 1500 koní a 1500 nM.“

Chci navýšit výkon

Ladili jsme pro světovou závodní špičku.

Tito jezdci rádi vyjádřili svůj názor:

Vladimír Vitver

Audi TT-DTM

Audi TT-DTM je našim komplexním projektem, kdy DTMko ovládá kompletní řídící systém od MoTeCu (motec m800,pdm30, c127), kdy hlídáme nejen výkon, ale taktéž ovládáme kompletní trakci vozu. Díky námi naladěné trakci a výkonostním mapám je Vláďa špičkou v závodech do vrchu.

Vladimír Vitver

Roman Kresta

Octavia WRC

U všech Romanových vozů jsme připravovali kompletní elektroinstalace a ladili závodní speciál. Roman je pětinásobný mistr České republiky.

Roman Kresta

LSC Motorsport dodává produkty a služby širokému spektru zákazníků. Vždy platilo, že náročné podmínky automobilových závodů nejlépe prověří kvalitu provedené práce. 20 let zkušeností v oblasti profesionálního motorsportu, inovace a kvalitní technické zázemí jsou tu pro Vás.