Ladíme pro světovou špičku…
+420 603 462 349

MXL2 černobílý displej

 

MXL2 je černobíly, vysocekontrastní LCD logger vyvinut pro závodní účely. Je plně přizpůsobivý všem přáním zákazníka.

Data mohou do MXL 2 přicházet z celé škály zdrojů: z řídící jednotky (ECU), interního akcelerometru a gyroskopu, GPS modulu, který je součástí balení, z analogových a digitálních vstupů, z externích snímačů, nebo také z předem nadefinovaných matematických kanálů.

Nastavení alarmů:
(např. Teplota vody nižší než 50° -> bliká červená dioda č.1) Dále je možnost nastavit chování diod alarmů: frekvenci blikání, nebo se může také objevit zpráva (např. engine problem).

Ukazatelé řazení:
MXL 2 umožňuje zcela libovolně nastavit ukazatele pro řazení.

Analýza dat:
MXL 2 nabízí plnohodnotnou telemetrii z Vaší jízdy. Analýza se provádí pomocí softwaru, který naleznete na CD (součást balení). Všechny parametry je možno promítnout do grafu a následně analyzovat. Se všemi daty z řídící jednotky o motoru, brzd, teplot, % otevření plynu, GPS pozici na trati a dalšími údaji dokážete zjistit informace, které Vám doposud unikají. Každý si najde potřebné informace- mechanik potřebuje znát údaje o vozidle během jízdy k ideálnímu nastavení, jezdec jistě ocení stopu jízdy. To vše vede k razantnímu zrychlení.

WiFi připojení:
MXL 2 umožňuje pomocí WiFi stahovat data, konfigurovat, nebo také online sledovat data.

Nastavení obrazovek:
Pomocí nového softwaru RaceStudio 3 lze nastavit libovolně obrazovky na MXL 2.

Konektory pro motosport:
Speciální konektory pro motosport se nachází na zadní straně přístroje.

RaceStudio3
Race Studio 3 je zcela nový software pro novou generaci přístrojů (MXL2, MXG). Slouží pro nastavení konfigurací přístroje, nahrávání dat a analýzu dat pro všechny budoucí přístroje AIM. Postupem času nahradí RaceStudio2,který funguje již 15 let.

Založen na zcela odlišné a více flexibilní struktuře, je stále ve vývoji; nějaké vlastnosti musí být ještě dovyvinuty, takže nyní stále spolupracuje s RaceStudio2.


„Měříme výkon až do výše 1500 koní a 1500 nM.“

Chci navýšit výkon

Ladili jsme pro světovou závodní špičku.

Tito jezdci rádi vyjádřili svůj názor:

Vladimír Vitver

Audi TT-DTM

Audi TT-DTM je našim komplexním projektem, kdy DTMko ovládá kompletní řídící systém od MoTeCu (motec m800,pdm30, c127), kdy hlídáme nejen výkon, ale taktéž ovládáme kompletní trakci vozu. Díky námi naladěné trakci a výkonostním mapám je Vláďa špičkou v závodech do vrchu.

Vladimír Vitver

Roman Kresta

Octavia WRC

U všech Romanových vozů jsme připravovali kompletní elektroinstalace a ladili závodní speciál. Roman je pětinásobný mistr České republiky.

Roman Kresta

LSC Motorsport dodává produkty a služby širokému spektru zákazníků. Vždy platilo, že náročné podmínky automobilových závodů nejlépe prověří kvalitu provedené práce. 20 let zkušeností v oblasti profesionálního motorsportu, inovace a kvalitní technické zázemí jsou tu pro Vás.