Ladíme pro světovou špičku…
+420 603 462 349

Navýšení výkonu a optimalizace řídící jednotky

Motec, EFI, Magneti Marelli, Bosch, Geartronics, Ecutek, Gems, Ignitech, ViPec, AEM a další - výčet jednotek, které umíme naladit je opravdu velký

Naladíme a zoptimalizujeme výkon Vašeho závodního vozu.

Ladíme vozy WRC, skupiny N a další…

Jako oficiální distributor závodních řídících jednotek MoTeC se věnujeme úpravě závodních vozidel na nejvyšší možné úrovni. Naší brzdou se běžně prohání rally závodní vozy kategorie N, okruhové a kopcové speciály, autocrossové vozy a supersporty. Rádi Vám pomůžeme s laděním řídících jednotek od různých výrobců, MoTeCem u nás nekončíme.

Navýšíme výkon Vašeho supersportu!

GTR, Porsche a další jsou u nás vždy vítané…

Každý majitel svého supersportu, ať už se jedná o Nissan GTR nebo Ferrari chce stále vyšší a vyšší výkon. Díky dlouholetým zkušenostem v motorsportu a vysoce výkonné válcové brzdě umíme navýšit a změřit výkon i těchto supersportů. Výkonová hranice naší brzdy SuperFlow AWD30 je 1500 koní a 1500nm.

ChipTuning civilních vozů.

Chcete snížit spotřebu a zvýšit výkon Vašeho civilního vozu?

Chipujeme civilní vozy poháněné benzínem i naftou. Při každém chipování změříme výkon Vašeho vozu před úpravou mapy a po její úpravě. Naše dlouholeté zkušenosti jsou ověřené na více než 400 chipovaných vozech.

„Měříme výkon až do výše 1500 koní a 1500 nM.“

Chci navýšit výkon

Ladili jsme pro světovou závodní špičku.

Tito jezdci rádi vyjádřili svůj názor:

Vladimír Vitver

Audi TT-DTM

Audi TT-DTM je našim komplexním projektem, kdy DTMko ovládá kompletní řídící systém od MoTeCu (motec m800,pdm30, c127), kdy hlídáme nejen výkon, ale taktéž ovládáme kompletní trakci vozu. Díky námi naladěné trakci a výkonostním mapám je Vláďa špičkou v závodech do vrchu.

Vladimír Vitver

Roman Kresta

Octavia WRC

U všech Romanových vozů jsme připravovali kompletní elektroinstalace a ladili závodní speciál. Roman je pětinásobný mistr České republiky.

Roman Kresta

LSC Motorsport dodává produkty a služby širokému spektru zákazníků. Vždy platilo, že náročné podmínky automobilových závodů nejlépe prověří kvalitu provedené práce. 20 let zkušeností v oblasti profesionálního motorsportu, inovace a kvalitní technické zázemí jsou tu pro Vás.