Ladíme pro světovou špičku…
+420 603 462 349

Měření výkonu

Přesně a profesionálně změříme výkon Vašeho motoru jak na válcové, tak i na motorové brzdě. Naše brzdy jsou připraveny pokořit metu 1500 koní a 1500nm.

Změření výkonu na válcové brzdě.

Autodyn AWD30

Na našich zařízeních lze otestovat jakékoliv auto bez ohledu na jeho stáří či parametry, dále také čtyřkolky a sportovní auta kategorie "N". Válcová brzda SuperFlow je taktéž ideální pro doladění profesionálních závodních aut.

Provádíme jak přeměření výkonu vozu, tak také jeho navýšení:

  • Vstupní přeměření na válcové brzdě
  • Posouzení aktuálního výkonu motoru
  • Úpravy řídící jednotky motoru
  • Finální měření nárůstu parametrů vozu, především jeho výkonu

K dispozici Vám je nově otevřené, moderní, profesionální zázemí a pracovníci s vysokou odborností a dlouholetými zkušenostmi, jak s diagnostikou, tak se samotným laděním motorů a jejich následnou úpravou. Kvalifikovaní technici zajistí, ideální optimalizaci vzhledem k tomu co konstrukce Vašeho motoru dovolí.

Změření výkonu na motorové brzdě.

Dynamometr Superflow SF-902

SuperFlow SF-902 je nová generace motorových dynamometrů pro všechny druhy laděnímotorů. SF-902 nahrazuje, velmi používaný SF-901 systém, který se vyráběl v posledních 30 letech. Používá flexibilní řešení založené na vyměnitelném motorovém podstavci / vozíku a SF-902 motorovém dynamometru. Vše je ještě vybaveno zařízením pro zpracování dat - XConsole Classic a WinDyn software.

Provádíme jak přeměření výkonu vozu, tak také jeho navýšení:

  • Vstupní přeměření na motorové brzdě
  • Posouzení aktuálního výkonu motoru
  • Úpravy řídící jednotky motoru
  • Finální měření nárůstu parametrů vozu, především jeho výkonu

„Měříme výkon až do výše 1500 koní a 1500 nM.“

Chci navýšit výkon

Ladili jsme pro světovou závodní špičku.

Tito jezdci rádi vyjádřili svůj názor:

Vladimír Vitver

Audi TT-DTM

Audi TT-DTM je našim komplexním projektem, kdy DTMko ovládá kompletní řídící systém od MoTeCu (motec m800,pdm30, c127), kdy hlídáme nejen výkon, ale taktéž ovládáme kompletní trakci vozu. Díky námi naladěné trakci a výkonostním mapám je Vláďa špičkou v závodech do vrchu.

Vladimír Vitver

Roman Kresta

Octavia WRC

U všech Romanových vozů jsme připravovali kompletní elektroinstalace a ladili závodní speciál. Roman je pětinásobný mistr České republiky.

Roman Kresta

LSC Motorsport dodává produkty a služby širokému spektru zákazníků. Vždy platilo, že náročné podmínky automobilových závodů nejlépe prověří kvalitu provedené práce. 20 let zkušeností v oblasti profesionálního motorsportu, inovace a kvalitní technické zázemí jsou tu pro Vás.